Мария е начален учител, майка на две прекрасни деца и ментор по хранене и спорт.  Тя вярва, че всеки човек има нужда от разбиране, подкрепа и увереност, за да разгърне своя потенциал.

Коучинг подходът за Мария е инструмент, с който тя вдъхновява и мотивира – както в училище, така и в консултациите си, в личните взаимоотношения и в собственото си развитие. Нейната цел е да подкрепя хората да откриват решенията, които работят за тях, и да намират своя вътрешен ресурс и баланс.

Мисията на Мария е да предлага не просто съвети, а истинска подкрепа – такава, която извежда най-доброто у всеки човек.

Добре дошла в „ПУЛСът на Коучинга“, Мария! Убедени сме, че придобитите знания и умения ще ти помогнат да вдъхновяваш нови поколения ученици, колеги и родители, и да допринасяш за едно по-свързано, човечно и модерно образование в България.